Przejdź do treści
Zawsze i wszędzie darmowa dostawa do paczkomatów InPost
Zawsze i wszędzie darmowa dostawa do paczkomatów InPost

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

zwroty, wymiany & reklamacje

ZWROTY

Klient ma możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 30 dni od daty otrzymania zamówienia. Po upływie 30 dni od dnia zakupu nie ma możliwości zwrotu ani wymiany towaru/towarów. 

Prosimy skorzystać z dostępnego wzoru formularza, który ułatwi proces wymiany/zwrotu. Wypełniony formularz razem z potwierdzeniem zakupu prosimy umieścić w oryginalnym opakowaniu i przesłać na poniższy adres. Koszty zwrotu towaru/towarów ponosi osoba wysyłająca paczkę.

UWAGA! MOME studio przeprowadza się do Trójmiasta. Wydłużamy więc możliwość zwrotów do 40 dni dla zakupów wykonanych w dniach od 24 maja do 2 czerwca 2023. Celem zapewnienia najwyższej jakości usług i dopilnowania, aby wszystkie przesyłki do nas dotarły, prosimy o wstrzymanie się z wysyłką zwrotów do 1 lipca 2023. Po tym terminie zwroty należy kierować pod adres:

MOME studio
ul. Gotycka 12
80-253 Gdańsk
e-mail: kontakt@momestudio.pl
tel.: +48 693 594 361

WYMIANA

Wymiana towaru polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą zwrotu i złożeniu nowego zamówienia w sklepie online.

REKLAMACJE

W przypadku otrzymania wadliwego towaru prosimy o wypełnienie wzoru formularza oraz dołączenie zdjęć produktu i przesłanie wiadomości opisującej defekt na adres mailowy kontakt@momestudio.pl. 

Zastrzegamy możliwość rozpatrzenia zwrotu/reklamacji do 14 dni roboczych od dnia otrzymania paczki/wiadomości mailowej. Po pozytywnym zatwierdzeniu zwrotu/reklamacji środki pieniężne zostaną niezwłocznie przesłane na wskazany numer konta bankowego.